Tüm Saç Renkleri

Kışlık Hırka Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Kışlık hırka modelleri her kadının neredeyse hafta boyunca en az 2-3 gün kombinlerinde kullandığı vazgeçilmez bir kıyafet. Bu kadar sık kullanılmasının en büyük sebebi uzun olması dolayısı ile bedenimizi tamamen sarması ve bizi sıcak tutması. Ayrıca kalın kumaşlı parka, kaban ve paltolara göre çok daha rahat olduğunu söyleyebiliriz bunun nedeni de genellikle örme yün yada makine işi de olsa pamuk ve yünden ipliklerin kullanılması. Bu da her kombine rahatlıkla uyan son derece şık ve rahat etmemizi sağlayan bir yapıya bürünmesini sağlamakta.

Son yıllarda sonbahar ayları mevsim değerlerinin üstünde yani oldukça sıcak geçiyor. Ama Aralık ayının sonlarına doğru soğuk iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Soğuk havalarda bazen kaban yada palto değil üstünüze uzun, sizi sıcak tutacak tercihen örme pamuklu yada yün bir hırka ile kombininizi tamamlamak çok doğru bir seçim olabilir. Aslında bana sorarsanız doğru bir renk uyumu ile birlikte en önemli unsur pantolonunuzu nasıl tamamlayacağınız olacaktır. Zira salaş ve retro bir hırkanın altına düz kesim bir kot pantolon sizi çok zevksiz gösterebilir. Tercihen dar kesim yün pantolonlar ya da yine dar kesim ve yüksek bel skiny’ler çok daha hoş görünmenizi sağlayabilir. Ben sizler için Kış aylarında giyebileceğiniz ya da soğuk bahar aylarında tercih edebileceğiniz Hırka modellerini derledim.

Hırkaları satın alırken içeriğine de dikkat etmeye özen göstermenizi öneriyorum.  En güzel ve değerli olanlar yün örgü olanları varsa siz kendiniz de örebilirsiniz.

Hırkaları Nereden Satın almalı?

Şöyle bir avm’leri dolaştığınızda genellikle düz makine ipliği ile örülmüş farklı renkler ile biçimlendirilmiş pek çok hırka modeli ile karşılaşabilirsiniz. Fiyatları’da genellikle 100 tl’den başlar. Bu tarz hırkaları bulmak kolay ancak örme hırka arıyorsanız özel butikleri, ya da özel instagram hesaplarını incelemenizi tavsiye ediyorum.admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir