Tüm Saç Renkleri

En güzel 20 Kışlık Kazak Modeli

Sevdiklerinizle Paylaşın

Seçtiğim kazak modelleri Gerek bakımlı kadın konularında gerek sosyal medya ( Pinterest ve İnstegram) En çok beğeni alan kombin ve stillerden seçilmiştir. Bazı modellerin boyfriend tarzlarında olması dikkatinizi çekti ise belirtmek gerekir ki özellikle uzun boylu ve zayıf kadınların tarz anlayışında en dikkat çekici özelliklerden biri de bu bol – large – tarzları seçmiş olmaları. Açıkçası tam bir ortası da bayağı kaçıyor demek mümkün. Yani kısa ve dar kazaklar özellikle üstüne bir hırka ya da ceket ile çok hoş durabilirken yine bol ve geniş yakalı derin kazaklar da tek başına görüntüsü ile bile sizin çok şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Tabii bu tarzın batı’ya doğru daha yaygın olduğunu da belirtmekte yarar var.

Renk konusuna gelirsek dikkat ettiğiniz gibi ya toprak renkleri ya krem tonları ya da uçuk mavi tonları seçilmiş. Mesela hiç kırmızı bir model yok ya da siyah tonları ve sarı ile yeşil tonlarını da görmedim. Burada sadeliğin uyumunda renklerin ne kadar önemli olduğunu da görebiliyoruz.

Bir Kazağın Kaliteli olduğu Nasıl anlaşılır

Şayet altına gömlek giydiğinizde kazaklarınız tüylenme yapıyorsa çabuk rengi solmuyor ise kaliteli diyebiliriz. Tabii eski yıllarda özellikle örgülerin kalitesini günümüzdeki sanayi tipi ürünler tutmamaktadır.

2012 yılında açtığımız ve şu ana kadar yüzBin’den fazla okur tarafından okunan

En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri   konuyu da okumanızı öneririz.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir