Adil Özışık Zara Twist Mango Tally Weijl HM Hotic İpek Yol Koton Armine Setrms Kayra Vakko Vakkorama

Belinizi İnceletmek İçin 4 Hareket

Yazar :
tarafından 12.08.2017 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Bel genişlemesi ve bel bölgesinin aşırı yağlanması ve sarkması Karatay’ın da sürekli dile getirdiği gibi karaciğer yağlanmasından kaynaklanmakta. Bu nedenle bu kötü görünmeden kurtulabilmek için yapabileceğiniz en önemli şey tabii ki kilo vermek aksi taktirde egzersiz ile bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak mümkün değil. Kalori açığı verip yağlarınızı yaktıktan sonra ise bu egzersizleri uyguladığınızda istediğiniz görünüme ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Aşağıda eklediğim görselde profeyonel fitness eğitmenlerinin sıklıkla spor salonlarında fit bir vücut elde etmek isteyen kadın ve erkeklere uyguladıkları egzersiz programlarında en çok karşılaşılan ve belinizi inceletmek için en etkili hareketlerin sizin için en uygun olanları seçilmiştir. Yani günde sadece 15 dakikanızı ayırarak yapacağınız bu egzersizler ile birlikte kalori açığı verip kilo kaybı yaşadığınızda daha fit daha sağlıklı ince ve daha zayıf görüneceğiniz söylenebilir.

Neler Yapmalı

Mutlaka kalori açığı vermelisiniz

Sağlıklı beslenmelisiniz

Küçük bir ağırlık ile başlayabilirsiniz. Örneğin 1 ya da 2 kiloluk ağırlıklar yeterli olacaktır. Bu ağrlıkları kullanarak aşağıda yer alan görsellerdeki hareketleri 10 tekrar ve 2 set olmak üzere uygulamanız yeterli olacaktır.

kategorilerine eklendi.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

saç renkleri Saç Boyama Soru Cevap Saç Renkleri Kataloğu