Adil Özışık Zara Twist Mango Tally Weijl HM Hotic İpek Yol Koton Armine Setrms Kayra Vakko Vakkorama

2017 Gelin Saçları

Yazar :
tarafından 25.07.2017 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Bu sene bahar ayında bblamın düğünü oldu. Ablamın gelin saçı modeli maalesef tam bir başarısızlıktı. Hem hiç bir özelliği olmayan alelade bir saç modeli seçilmişti. Çok kötü bir elden çıktığı çok açık bir şekilde belli oluyordu. Ablamın saç rengi koyu kumral. Saçlarına parlatıcı ve sertleştirmek için sprey ve sim sürülmüştü. Gerçekten o kadar kötüydü ki yapılan saçın  güzelliğini söndürdüğünü düşünmedim değil. Tabii kendisi de durumun farkındaydı  ama artık düğüne  saatler kala yapacak bir şey yoktu.

Bunu anlattım çünkü gelin saçını hafife almayın. Uzun süredir gittiğiniz ve kalitesine güvendiğiniz biri olmadıkça kuaför seçiminde çok dikkatli olun. Gelin saçı modelinizi mutlaka önceden seçin ve Kuaförünüze iletin.  Hatta önceki gün mutlaka bir prova yapın aksi taktirde bu en önemli ve mutlu gününüzde hoş olmayan bir sorun ile karşılaşabilirsiniz.

2017 Gelin Saçı Modelleri için derlediğim fotoğraflar

 

2017 yılında düğünler Türkiye’de de genellikle kır düğünü konseptinde açık hava düğün salonlarında geçtiği için daha çok bu tarza yakın bahar tadında canlı, doğal, daha sade ama çok daha hoş gelin saçları dikkat çekti ve ilgi gördü. Ben de sizler için derledim.

kategorilerine eklendi.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

saç renkleri Saç Boyama Soru Cevap Saç Renkleri Kataloğu