Adil Özışık Zara Twist Mango Tally Weijl HM Hotic İpek Yol Koton Armine Setrms Kayra Vakko Vakkorama

DOĞAL ÜRÜNLERLE DİŞ SAĞLIĞI

Yazar :
tarafından 20.03.2017 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

dudak_kpakDiş yüzeyinde kendine bir yaşam alanı kuran plakları ve bakterileri ortadan kaldırmaya ve diş eti hastalıklarına karşı savaşmaya yardım eden doğal diş macunu ağız sağlığı için son derece önemlidir. Çoğu diş macunun içinde diş minerallerini güçlendiren ve diş çürümesi ile mücadele eden materyaller bulunur.

Diş macunu seçerken yapmanız gereken ilk iş aldığınız ya da alacağınız ürünün güvenli, doğal ve vaat ettiklerini yerine getirdiğinden emin olmaktadır. Mesela diş macununuzun flüorür içerip içermediğini kontrol edin. Doğal diş macunu olup olmadığın kontrol edin. Bireysel ağız sağlığınız neyi gerektiriyorsa ona göre bir diş macunu vardır. Eğer hassas dişlere sahipseniz, içerisinde potasyum nitrat stronsiyum klorür bulunduran doğa ürünleri tercih edin.

Hassas dişlere ya da tartar gibi problemlere sahipseniz kurumlarca onaylı diş macunlarını kullanın ya da tavsiye almak için diş doktorunuza danışın. Ama en iyisi hem beyazlatmak için hem bir hastalık yapmayan https://www.dogaevinizde.com/dogal-dis-macunlari bu sitedeki macunları kullanın. Hem doğal hem de dişlerinize ya da diş etinize bir zarar vermemektedir.

  • DOĞAL ÜRÜNLERLE DİŞ SAĞLIĞI başlıklı makale;
  • Sağlık
kategorilerine eklendi.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

saç renkleri Saç Boyama Soru Cevap Saç Renkleri Kataloğu