implant
Tüm Saç Renkleri

2016’nın Moda Saç Rengi

2016 yılının kuşkusuz en popüler saç rengi özellikle kış ve bahar aylarında kristal sarı kül rengi de denilen bizim platin rengi dediğimiz bir renk aslında. Eğer koyu bir saç rengine sahipseniz bu saç rengini elde etmek de zor, yaşınız genç ise sizi yaşlı gösterecektir ayrıca yüzünüzü de soluk gösterebilir. Ten renginiz buğday ve canlı ise yaş olarak 30-40 yaraş arasında iseniz, ayrıca saçınız da çok koyu değilse bazı ürünler ile destekleyerek sorunsuz bir şekilde saçlarınızı açtırıp bu renge sahip olabilirsiniz.

 

platin-renk-001-sac platin-renk-002-sacplatin_sari-15platin_sari-13

platin_sari-14platin_sari-9
platin_sari-4platin_sari-3platin_sari-2

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et