Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Kalem Gibi Olanlara Kalem Etek Yakışır

zemin-giyim-kalem-1

Hanımların gardıroplarında mutlaka olması gereken malzemeler listesi vardır. Örneğin her kıyafetle birlikte kullanılabilecek ceketler gibi. Bu grupta tanımlanan giyim çeşitlerinden biri de siyah, dar bir etektir. Üst tarafına ne giyerseniz giyin güzel bir kombin elde edeceğiniz siyah etekler hem iş hayatında, hem resmi davetlerde hatta arkadaş toplantılarında bile giyilebilir. Uzun ve dar etekler kalem etek diye de adlandırılıyor. Uzun etek modelleri arasında düşünebilirsiniz.

Yıllardır giyim sektöründe hizmet veren Zemin Giyim kalem etek modellerini de hanımların beğenisine sunuyor. Üstelik dolaşmadan, yorulmadan e-alışveriş kolaylığı içinde alabilirsiniz. http://www.zemingiyim.com/kadin-etekleri adresi size şık etekler gösterecek. Firmaların orijinal ürün güvencesiyle ve hızlı kargo imkanıyla alabilirsiniz.

Vücut Yapınız Uygunsa Giyin

Zemin Giyimin uzun etek modelleri içinde yer alan beli lastikli, önden hafif yırtmaçlı, yüzde doksan polyesterden üretilmiş, siyah renkte ve hemen diz üstünde biten etek ise bu koleksiyonda öne çıkıyor. Şüphesiz çok kullanışlı, her yere yakışacak. Ama 36-38-40 ve 42 bedenseniz yakışacak. Yani ince yapılıysanız tercih edebilirsiniz. Genellikle 44 beden kadın giyim ortalamasına sahip olan hanımlarımızın seçebileceği bir model değil. Kalem etek çok güzel duruyor ama 44 beden ve üstü hanımları psikolojik açıdan üzdüğü de kesin.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir