implant
Tüm Saç Renkleri

2016 Saça Işıltı Renkleri

2016 yılında ombreler out Krepe balyajlar ( Işıltılar ) IN.  Yani bu sezon gerek saç stilistlerinin koleksiyonlarında gerek bayanlardan gelen talepler üzerine şekillenen trendlerde hep saçlara yapılan küçük ama parlak ve açık renk ışıltılar dikkat çekiyor. Renklere gelirsek özellikle karamel karışımı blonde, (sarı) yine sarının bakır ile karşımından olan saç boyaları ile elde edilen renkler, En uçlarda çok daha açık sarılar, yoğun kahverengi saçlarda karamel ışıltılar oldukça populer.sac-renk-sonbhar-kis-13Altın Sarısı ışıltılı Kahverengi Saç 2012kestane_sac_krepe_7kestane_sac_krepe_6

kestane_sac_krepe_4kahverengi_saca_krepe_10
kahverengi_saca_krepe_7 kahverengi-2016-10 kahverengi-2016-9 kahverengi-2016-8 kahverengi-2016-11 kahverengi-2016-5
kahverengi-2016-6 kahverengi-2016-7 kahverengi-2016-4

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et