implant
Tüm Saç Renkleri

2016 Saç Trendleri

2016 yılında saç modasını özellikle yurt dışı profesyonel saç stilistleri’ni takip edenler bilirler saçların çok az bir kısmında yaratılan farklı renkler çok trend. Bunlar aslında ombre değil sadece küçük bir bölümde ayrı bir renk geçişi gibi düşünebilirsiniz. Ayrıca ombre populerliğini bu sene yitiriyor. Onun yerine daha ışıltılı parlak hacimli ve özellikle uzun saçlarda dalga dalga saçlar oldukça ilgi görüyor.sac-renk-sonbhar-kis-14 sac-renk-sonbhar-kis-07 sac-renk-sonbhar-kis-0110 kahverengi-2016-1

kahverengi-2016-8 sac-renk-sonbhar-kis-01
Elcin-Sangu-5 Elcin-Sangu-1 viyole-kizil_sac-1 viyole-kizill-sac-boyalari-11 viyole-kizill-sac-boyalari-18
Gülcin-Santircioglu-6
ash-ombre-25 percem-9 2016-cut-11 color-6 color-3 color-1

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et