Tüm Saç Renkleri

2016 Ombre Saç Renkleri

2016 Yılının en güzel ombre saç renklerini sizler için seçtim. Gerçekten de sosyal medya’da en çok beğeni alan bu renkleri için farklı balyaj teknikleri uygulanıyor. Saça ışıltı katmak için saç önerinde ve saç uçlarında krepe tarağı ile saçınıza ışıltı katabileceğiniz gibi saçınızın bir bölümünün tamamına da bu renk geçişlerini uygulayabilirsiniz. Beğendiğiniz saç rengini yorum olarak bana sorabilirsiniz.color-1 color-2 color-3 color-4

color-5 color-6
color-7 color-8 color-9 color-10 color-11 color-12
color-13 color-14 color-15 color-16 color-17 color-18 color-19 color-20

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et