implant
Tüm Saç Renkleri

2016 Karamel Saç Renkleri

Karamel kuşkusuz en sevdiğimiz saç renklerinden. Bu renk aslında şekerin yanarken aldığı farklı renk geçişlerinden doğmuştur. O nedenle pek çok tonu vardır. Örneğin şeker eriyip karamelize oldukça sarıdan kahverengiye kadar sonrada koyu kahverengiye kadar bir renk geçişi yaşanır o nedenle karamel saçlarda sarı-kahverengi karışımı tonlar diyebiliriz. Sizler için 2016 Karamel saç renklerini derledim. Hepsi de bir birinden harika. !! Nasıl uygulayabileceğinizi yorum olarak bana sorabilirsiniz.2016-cut-15caramel-564caramel-558caramel-577

caramel-597caramel-4
caramel-41caramel-146caramel-65caramel-601caramel-480caramel-332
caramel-4balli_karamel_Sac

KARAMEL KAHVE
KARAMEL KAHVE

bakır-karamel-saç-2013 color-16 color-6 color-1

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et