implant
Tüm Saç Renkleri

2016 Çorap Çizme Modelleri

2016 çorap çizme modellerini sizler için derledim. Bu modelleri ünlü moda markalarının koleksiyonlarından derlenmiştir. Ancak ne yazık türliyede  Ucuz ve kalitesiz olanlarının latex’ten üretildiği ve piyasada genellikle çin mallarının olduğu bilinen bir gerçektir. Genç kızların son yıllarda şort ve mini etekle tercih ettiğini görüyoruz. Ancak bu ürünleri bacakları uzun bayanlar tercih etmeli yoksa botunuzu çok kısa göstercektir.
corap-cizme68 corap-cizme72 corap-cizme73 corap-cizme76

corap-cizme78 corap-cizme79
corap-cizme81 corap-cizme82 corap-cizme83 corap-cizme88 corap-cizme90 corap-cizme91
corap-cizme96 corap-cizme112 corap-cizme113 corap-cizme114

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et