Tüm Saç Renkleri

2016 Bob saç kesim modelleri

Aslında bizde küt kesim olarak geçse de artık günümüzde bayanlar tarafından da sıklıkla “bob” olarak nitelendiriliyor. Omuzlara dökülmeyen genellikle saç uçları aynı uzunlukta ve bazen de çok hoş simetriler verilen bu saç kesiminde sarı ve tonlarında saç renkleri ile uyumunu göstermek istedim. Saçları sarı olup da kestirmek isteyenlere bu saç kesimlerini şiddetle öneriyorum. Ayrıca farklı saç renklerini de unutmadık. Karamel, pink, kumral, kahverengi pek çok hoş saç rengi ile de bob saç kesimleri çok yakışmakta.
blonde-bob-ombe6 blonde-bob-ombe7 blonde-bob-ombe8 blonde-bob-ombe9

blonde-bob-ombe10 blonde-bob-ombe11
blonde-bob-ombe12 blonde-bob-ombe13 blonde-bob-ombe14 blonde-bob-ombe15 blonde-bob-ombe16 blonde-bob-ombe17
blonde-bob-ombe18 blonde-bob-ombe19 blonde-bob-ombe20 blonde-bob-ombe21 blonde-bob-ombre1 blonde-bob-ombe1 blonde-bob-ombe2 blonde-bob-ombe5 blonde-bob-ombe6

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et