implant
Tüm Saç Renkleri

2016 Balyaj Renkleri

Balyaj aslında Yabancıların sıklıkla kullandığı ülkemizde de son 2 senedir kullanılmaya başlanılan ombre kelimesinin Türkçe karşılığı. Önceden ombre saç derken bizler balyaj kelimesini kullanırdık. Saçın bir kısmının ( genellikle diplerin ) koyu (genellikle de doğal saç rengi) olması orta ve uç kısımlar ise genellikle daha açık. Bu sene dore karamel saç renkleri, bunun üzerinde yina çok açık sarı ışıltılar, Kahve kızıl saçlarda yine kızıl yansımalar, pastel renklerde ise eflatın peach (şeftali) renkleri oldukça kullanılıyor. Beğendiğiniz saç renginin numarasını yorum kısmında bana sorabilirsiniz.sac-renk-sonbhar-kis-14 sac-renk-sonbhar-kis-12 sac-renk-sonbhar-kis-02 ash-ombre-21

color-7 color-6
color-3 l-purple-8 l-purple-10 Blonde-Bob-ombe17

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et