Tüm Saç Renkleri

Loreal Ombre No: 2

Loreal Ombre No:2  Serisi orta kahverengi- kumral ton saç rengi olanlar için ideal. Bu seriyi kullananların ortak kanısı saç renginin fotoğraftaki kadar açılmaması.

Uyarı: Loreal’in bu ombre setinin Piyasa’dan KALDIRILDIĞINI belirtelim. Yeni seri Loreal Colarista Ombre için ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Kurabiye Fincan

Saçlarınızda, Röfle, ışıltı, balyaj istiyorsanız, Loreal’in Colorist saç açıcı setini tercih edebilirsiniz.

ombre-no-2

Kutunun içeriği: Toz açıcı, krem açıcı, boya şişesi, fırça. Bu karışımları karıştırıp saç uçlarımıza sürüyor ve 30-35 dk kadar bekleyiyoruz. Tabi saç uçlarımıza ve parlaklığın gelmesini istediğimiz bölgeye uyguluyoruz. Sonuç olarak ombre saç rengini kolayca elde edebiliriz. Bu serinin en büyük avantajı evde ilk defa boyayacak bayanlar için çok kolay olması.  Fiyatı biraz pahalı tabii ki 26 tl ile 21 tl arasında (marketten yada internetten almanıza göre değişiyor. Ben denemek amacı ile kullandım. Bana sorarsanız kendim saçlarımı açıp istediğim renkleri karıştırarak elde ettiğim renkler daha başarılı. Ama bu ürün de kullanım kolaylığı açısından başarılı.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5680 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara