Tüm Saç Renkleri

Loreal Ombre No: 3

Loreal Ombre serisinin en çok tercih edilen’i bu Loreal Ombre no 3 saç uçlarında açtın sarısı bir renge kavuşturuyor. Ama burada kullanıcıların büyük bir hatasını görüyoruz.

Uyarı: Loreal’in bu ombre setinin Piyasa’dan KALDIRILDIĞINI belirtelim. Yeni seri Loreal Colarista Ombre için ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Kurabiye Fincan

Saçlarınızda, Röfle, ışıltı, balyaj istiyorsanız, Loreal’in Colorist saç açıcı setini tercih edebilirsiniz.

ombre-no-3

Kutu üzerinde de belirtildiği gibi saç uçlarındaki renge ulaşabilmek için ana saç renginin koyu sarı- yada oldukça açık kahve tonlarında olması gerekiyor. Ama biz bu ombre paketi koyu saçlarımız içinde kullanıyoruz 🙂 Sonuç aslında çok fazla açılma sağlanamayacağından kutunun üstündeki kadar açık ve altın sarı parlaklığını elde edemiyoruz.

Bu saç rengi için ombre dip ana renk önerileri badem, fındık kabuğu, karamel( tabii alacalı bir renk olur) gibi renklerdir. Deneyimlerinizi ve her türlü sorunuzu yorum kısmında bizimle paylaşın lütfen.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5669 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara