Tüm Saç Renkleri

Loreal Ombre Kızıl

Loreal’in renk veren ombre serisinden kızıl özellikle kestane saç rengine sahip bayanlara öneriliyor ama tabi koyu renkte pek çok saç tipine gidebilir. Benim çok sevdiğim bir ombre rengi değil, biraz farklı duruyor alışmak ve çevredekilerin de alışması gerekiyor. Kestane saça ombre modellerinde bir kaç tane kızıl ombre var ama çok hafif bir ve az miktarda yapılmış çok da hoş olmuş. 

Uyarı: Loreal’in bu ombre setinin Piyasa’dan KALDIRILDIĞINI belirtelim. Yeni seri Loreal Colarista Ombre için ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Kurabiye Fincan

Saçlarınızda, Röfle, ışıltı, balyaj istiyorsanız, Loreal’in Colorist saç açıcı setini tercih edebilirsiniz.

ombre-kizil

Aslında yaptığınız toz açıcı ile saçlarınızı açıp kızıl renk ile saç uçlarınızla birlikte saçınızı ombre yaptırmak. Ancak koyu saçta açarken turuncu tonlarda olduğu için bu saç rengi de biraz turuncu – bakır – kızıl tonlarında olmuş.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5665 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara