Adil Özışık Zara Twist Mango Tally Weijl HM Hotic İpek Yol Koton Armine Setrms Kayra Vakko Vakkorama

2015 Küllü Saç Renkleri

Yazar :
tarafından 21.05.2015 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar


Küllü ton saç boyaları içerisinde siyah ve grinin yer aldığı ve farklı renklerin yoğunlukta olduğu tonlardır. Örneğin altın sarısı ile küllü tonlar bir araya geldiğinde 10.1 gibi açık sarı küllü bir saç boysası ile küllü açık sarı saç rengi elde etmiş olursunuz. Bu boyalarda küllü tonlar daha azdır, yani baskın değildir. Baskın olan ana renklerdir.  Küllü karamel, Sarı, Bakır, kahve, gibi renkler olabilir. Küllü saç boyasının en büyük avantajı saçınızdaki alacalı renkleri ( Turuncu, yeşil) gizler, kapatır. Doğal bir görüntü sağlar sizler için tüm küllü saç renklerini bir araya getirdik. Beğendiğiniz saç rengini yorum olarak sorabilirsiniz.Küllü Sarı Kumral 2014 püsküllü-bikini-modelleri-2014-4 Karamel Küllü Sarı 2013 Saç kullu-bakir-sac-rengi-ve-modelleri kullu-sari-sac-rengi17 Kısa Saç renk 2013 Renk Küllü kullu-sari-sac-rengi15 kullu-sari-sac-rengi8 küllü-kumral-kaküllü-uzun-düz-saç-modeli Küllü Sarı Saç Rengi 2013 kullu-kahve-sac-rengi-ve-modelleri7 Küllü Saç Renk Sarı 2013 Düz Saç Küllü Katsız Kahve 2013 Sarı Saç Küllü Platin renk 2013 Küllü Sarı Saç Perçem 2013 kumral Küllü Sarı 2013 Orta açık küllü kumral saç rengi Küllü kumral saç rengi kullu-koyu-kumral-sac-rengi-ve-modelleri3 Jennifer Aniston Küllü Karamel 2013 Kahverengi Saç Uzun Küllü 2013 Küllü Saç kumral renk 2013

kategorilerine eklendi.

13 Yorum Bulunuyor.

 1. Ceycey |

  12deki rengi nasıl elde edebiliriz

  Cevapla
  • admin |

   saçının açık ton olduğunnu yani orial ile açılmasına gerek kalmadığını var sayıyorum. Saç diplerini 7.1 küllü kumrala saç uçlarını ise krepe balyaj ile loreal 10.0 yada Garnier olia 10.3 e boyuyorsun. 10.3 daha güzel olur.

   Cevapla
 2. beliz |

  Merhablar, saçlarımın rengi çikolata kahve renginde. Fakat ben çok açık bir kumrak renge boyamak niyetindeyim. Göz rengim ise yeşil ve tenimin rengi buğday. Bana yakışır mı? ek olarak kaç defa boyamadan sonra renk tam olarak tutar . teşkkürler.

  Cevapla
  • admin |

   Merhabalar, çok açık kumral dediğiniz 7.1 tonları gibi mi? Çikolta kahveden saçlarınızı açmadan o renge gelmeniz boya ile uzak bir ihtimal çok uzun zaman alır. Açık küllü sarı 10.1 bile kullansanız saçlarınız yarım ton kadar açılır.
   Yakışma durumuna gelince. Kesinlikle çok yakışır.

   Cevapla
 3. ayse |

  Selam, Saçlarımın rengi kumral ve iki sene geçti koyu sarı rengini kullanmaktayım. istemiş olduğum saç rengi ise yine bu tonlarda ve daha küllüsünü ve soluk olanı.
  koyu sarı boya içerisine mavi boya ilave etsem nasıl bir renk elde etmiş oluruz? saçlarım ince telli ve parlak ve sağlıklı sayılır.

  Cevapla
 4. meltem kar |

  selam küllü bir mavi tonda renk yakalamak istiyorum. fakat nasıl yapabilirim hiç bilmiyroum. evde kendi kendime yapma niyetindeyim. elim yatkın fakat nasıl yaparım bilmem. tşkler

  Cevapla
 5. fadime kaş |

  Koyu kahve saç rengim var ve altları birazcık açık ve kaşlarım ise siyah. ten olarak esmer değilde farklı bir ten rengim var. küllü kumrala boyama istiyorum. yakışırmı acep? hangi tonları bana gider acaba . Teşekkürler

  Cevapla
 6. Esra Kul |

  Selam 1 yıl kadar öncesinde saçlarımın uc kısımlarına omre attırmıştım. ve 3 ayda bir dip kısımlara cila kullandım. 3 ay oncesinde önce saçımı koyu kahve ve doğal olarak ucları tekrardan sarı oldu. ve birazda kızıllık mevcut. şuanda ise kullu kumral ve kumral saç boyalarını karıştırıp saçlarımı boyamayı düşünüyorum. kızıllıkların gitmesi için. uc kısımlardaki osarılıklar yeşillenme olurmu? teşekkürler.

  Cevapla
 7. burcu |

  merhabalar benim saç rengim fındık kubuğu ben 19 numaradaki saç rengini istiyorum çok koyuda değil çok açıkda değil nasıl elde edebilirm marka ve boya numarasını verebilifrmisinz 🙂

  Cevapla
 8. Pınar |

  en sondakini nasıl elde edebilirim şuan platin ombre var kafamda sizce tutturabilirmiyim ne yapmam gerek?

  Cevapla
 9. kader |

  fotograf 2/20 renk nedr

  Cevapla

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

saç renkleri Saç Boyama Soru Cevap Saç Renkleri Kataloğu