Tüm Saç Renkleri

Dilek Hanif 2015 Koton Koleksiyonu

Sevdiklerinizle Paylaşın

Koton markası her sene farklı moda tasarımcılarını markasının adı altında onların tasarımları ile özel bir koleksiyon hazırlamakta. 2015’de bu tasarımcı Türk moda tasarımcısı Dilek Hanif olmuş. Koleksiyonda oldukça şık, sade ve Türkiyede biz bayanlar için farklı ve giyilebilir modellerin ortaya çıktığını söyleyebilirz. düz renkler pasten tonlarının ağırlıkta olduğunaif elbiseler kadının enerjisini sadeliği ve asalet ile birleştiriyor. Uzun abiyeler son derece kışkırtıcı duruyor. Bu Abiye modellerini Koton mağazalarında satın alabilirsiniz.

Ayrıca Koton’un resmi web sitesinden bu koleksiyona ulaşabilirsiniz: koton.com.tr

dilek-haif-for-koton-01

dilek-haif-for-koton-02 dilek-haif-for-koton-03 dilek-haif-for-koton-04 dilek-haif-for-koton-05 dilek-haif-for-koton-06 dilek-haif-for-koton-07 dilek-haif-for-koton-08 dilek-haif-for-koton-09 dilek-haif-for-koton-10 dilek-haif-for-koton-11 dilek-koton

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir