Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Kaş Rengini Açmak

Saç rengi ile kaş renginin ne kadar uyumlu olması gerektiğine basit bir örnek aşağıda ki gibidir. Gördüğünüz üzere saçlarınız çok açık sarı olduğunda ve kaşlarımız bunun tam tersi koyu bir siyah olduğunda kontrast bir uyumsuzluk yaratır ki bu da ifadenizi size olan algıyı çok değiştirir.
kas-rengi-avma1

eyebrow-light-picMerhaba bayanlar sizlere saçlarınızı açık renge boyadığınız zaman karşılaşacağınız bir başka sorun olan kaş rengini açmak daha açık tercihen 1-2 ton açık rengine nasıl boyayabileceğinizi anlatacağım.

Kaş Boyası ile kaş açmal :  Refectocil, Thuya, Bınacıl,RifectoCil  gibi kaşlarınızı boyayabileceğiniz markalar var. Ne kadar çok bu boyayı kaşınızda turarsanız okadar çok koyu oluyor.

Köpek Dünyası

Doğal-Bitkisel boyalar ile kaş açmak :  Doğal bitkisel karışımlar çok fazla kaş rengini açmakta başarılı değil.

Oksidan ve Saç boyası ile kaş açmak : Gelelim en güzel sonucu veren yönteme: Önce  30 vol oksidan ile tercihinize göre  6.1,  7.1 Sa. boyasını ( Küllü kumral) boya tüp boya olacak, karıştırıyorsunuz. 3 cm kadar boya sıkmanız yeterli. Ardından kaşlarınıza sürüyorsunuz, gözlerine gelmemesine çok sıvı halde olmamasına çok önem gösteriniz yaklaşık 4-5 dk  bekletmeniz yeterli.

 

Dikkat: Kaçlarınıza boyayı sürerken ve sonrasında temizleyeceğiniz zaman gözlerinize kaçırmamanız çok önemli. Çok tehlikeli olduğunu belirtelim. O nedenle temizlerken kaşlarınızıdaki boyayı silmenizi ve gözlerinizi tamamen kapatmanızı öneririm.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5626 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Jülide Ateş Saç Rengi ve Modelleri
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Modelleri
Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara