Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Saç Açıcısı (Oriel) Mavi Yada Beyaz Farkeder Mi?

oryal-sac-acici

Saç açarken kullandığımız saç açıcısında her kuaförün ayrı fikri olan mavi beyaz ayrımını hakkında kuaförlerin düşüncelerini aldık. 

 18senelik kuaförlük deneyimlerime göre ki kullanmadıgım oriel’in kalmadığını belirtmeliyim,  organik  mavi fiyatı ile de kalitesi ile de çok iyi,  eski igora kadar zevk veriyor 30 volümle mavi siyah saçı bile açıyor üstelik yıpratmadan.

 

Köpek Dünyası

Bana göre; mavi beyaz sarı önemli değil hepside aynı işlemi yapar fakat her maddenin çalışma şekli farklıdır oryali doğru oksidan doğru perhidrol yada doğru oksijenli su ile karıştırırsak ve oryalin çalışma şekline göre olmazsa olmazlarına uyarsak her oryal her saçı hırpalamadan mutlaka açar çünkü bu maddeler piyasaya çıkmadan önce bir sürü testlerden geçer ve çalışma şekilleri incelenir ve reçeteleri hazırlanır seminerleri verilir bizim bu maddeyle nasıl çalışmamız gerektiği anlatılır bizde bu kurallara uyarsak başarıyı mutlaka yakalarız

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5626 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ters Ombre Modelleri
2020 Saç Kesim Modelleri
Yüz Tipine Göre Saç Kesim Modelleri
Yüz Tipinize Uygun En güzel 40 Kahkül Kesim Saçlar

Yorumlar (1 Yorum)
Pingback: Oryal İle Saç Açma | Bakımlı Kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara