Tüm Saç Renkleri

Kızıl Saçı Sarı Saç Rengine Boyama

Sevdiklerinizle Paylaşın

kizil-farklı-sac-renk-7

 Kızıl saç rengi tıpkı siyah ve mavi gibi boyandıktan sonra en zor değişime uğrayan biraz kaba bir tabir ile en zor kurtulabildiğimiz saç tonlarındandır. Saçlarınızı kızıla boyadınız ve bunu değiştirip sarışın olmak istiyorsunuz bu işlemi nasıl uygulayacaksınız?  Öncelikle belirtmek isterim ki bu işlemi uygulayabilmek için deneyimli olmanız yani daha önce saç boyamış olmanız yada saç açıcı ike saçlarınızı açmanız büyük fayda sağlar ilk defa saç boyuyorsanız bence bu işlemleri uygulamayın saçlarınızdan olabiliriniz.

Öncelikle Kızıl saç rengini akıtmanız gerekiyor.  Boya silici dediğimiz ürünler sadece ilk defa boyandı ise ve boya yapalı 1 hafta olmadı ise uygulanabilir . Eğer bu durum yoksa aşağıdaki yöntemleri yapmanız gerekir.

 

Tek seferde yani 1 günde kızıl renkten kurtulmak için

Oriel deninel oksidanı, yine bir başka saç açıcı ürün olan  dxyreyoad catalizante kullanılabilir.

Saçlarınız yıpranmış değil ise saçlarınızı %30 vl oriel uygulayabilirsiniz. Bu saçlarınızı yaklaşık 3-4 ton açacaktır. kızıl saçlarınız akacak  ancak yine de kızıllıklar kalacaktır bu sefer ikinci bir açma işlemi uygulamak gerekir yine % 30’luk ikinci bir açma işlemi uygulayarak saçlarınızdaki kızıllıkları akıtabilirsiniz saçlarınız 6-7 ton kadar açılmış olacaktır, saç pigmentlerinizin rengi dışarı atılacak, saç telinizin kabuğu kalkacaktır ve kızıl saçı atacaktır. bu işlemi yaptıktan sonra tam olarak sarı rengi elde etmek için saçlarınıza kuaförler genellikle röfle uygular işlem hemen bitsin diye ama aslında Röfle saça zarar veren, saç telinizi incelten bir uygulama tavsiye etmiyorum. Bundan sonra saçlarınıza 8.1 küllü sarı renginize boyamanızı öneririm.  , Bu şekilde kızıllarınızdan kurtulmuş ve sarı saça ulaşmış olacaksınız.

 

 

 

 

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir