implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Slip Elbise Modelleri

Slip elbiseler Spagetti askılar, dantel detaylar ipek saten kumaş ile birlikte son yıllarda oldukça sık karşımıza çıkan elbise modellerinde. Markaların 2015 koleksiyonlarında da oldukça fazla yer alan bu tarz elbiseler geceliklerin sokak kombinlerinde, gece elbiselerinde vücut bulmuş hali. Kadınsılığı cüretkar bir biçimde ortaya çıkaran bu tarz son yılların ilgi gören stillerinden.slip_elbise-140 slip_elbise-138 slip_elbise-130 slip_elbise-128

slip_elbise-125 slip_elbise-114
slip_elbise-96 slip_elbise-91 slip_elbise-78 slip_elbise-69 slip_elbise-75 slip_elbise-77
slip_elbise-67 slip_elbise-51 slip_elbise-53 slip_elbise-47 slip_elbise-46 slip_elbise-26 slip_elbise-16

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et