implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Skort Modelleri

Yaz aylarında sıklıkla tercih edebileceğiniz skort modelleri şort ve eteğin bir karışımı gibi. Etek gibi çünkü arkası yada önü çapraz kesim ve düz. Bir nevi süper mini etek gibi görünüyor. Şort gibi çünkü aslında bir şort. Bacaklarınızı sarıyor ve sıcak günlerde hem şıklığı, hem de rahatlığı sağlıyor sizler için farklı modelleri derledim. Kombinleri ise buradan ulaşabilirsiniz. Diğer modeller içinskort-60 skort-64 skort-62 skort-61

skort-59 skort-56
skort-54 skort-40 skort-39 skort-38 skort-37 skort-29
skort-28 skort-31 skort-25 skort-23 skort-21 skort-11 skort-4 skort-2 skort-sort

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et