implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Skort Etek Modelleri

Yaz aylarında sıkça karşılaştığımız bir başka tarz’da Skort etekler. 2015 Skort modellerinde farklı desenleri renkler ön planda. Bunun dışında tarz olarak genellikle aynı. Ön kısmı katlı bir etek gibi duran arka kısmı şort görünümünde genellikle de cepli bu tarzlar yaz aylarında super mini görüntüsü kazandırmakla birlikte şort olduğundan daha rahat etmenizi sağlayacak. Beğendiğiniz modeli yorum olarak sorabilirsiniz.skort-66 skort-65 skort-63 skort-62

skort-61 skort-54
skort-56 skort-58 skort-59 skort-57 skort-60 skort-50
skort-49 skort-48 skort-39 skort-38 skort-37 skort-33 skort-26 skort-27 skort-29

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et