implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Saiid Kobeisy Gelinlik Modelleri

Saiid Kobeisy abiye ve gelinlik tasarımları yaratıcısı bir başka Lübnan asıllı modacı. Bu Lübnan’nın mistik havası mı, suyu mu yoksa derin arap kültürünü yansıtan geçmişinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama hepsi dünyaca ünlü. Hepsi modaya yön veren isimler. Saiid Kobeisy daha çok genç bir modacı ve başarı tasarımları var 2015 gelinlik koleksiyonu da sizler için yayınladık. Resmi web sitesi ve satış mağazaları için : saiid-kobeisy.com
saiid-kobeisy-1
saiid-kobeisy-2 saiid-kobeisy-3 saiid-kobeisy-4

saiid-kobeisy-5 saiid-kobeisy-6
saiid-kobeisy-7 saiid-kobeisy-8 saiid-kobeisy-9 saiid-kobeisy-10 saiid-kobeisy-11 saiid-kobeisy-12
saiid-kobeisy-13 saiid-kobeisy-14

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et