implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Popüler Saç Rengi

2015 yılının kuşkusuz popüler/trend saç rengi bakır. Ancak bildiğimiz kızıla çalan bakırdan ziyade tarçın bakırı dediğimiz renk.  Loreal’in 7.43  tarçın bakırı, sultan bakırı dediğimiz renk  farklılığı ve kadınsılığı ön plana çıkrarıyor. Hürrem kızılı ile karıştırmayalım yalnız, irlanda kızılı olarak da bilinen o renk daha kızıl  tonlarda tarçın bakırı ise daha turuncu tonlarda. Bir kaç diğer görsel de ise kızılın ve bakırın başka tonlarını da sizlere sunduk. Altta ki iki renk tarçın bakırıdır ve bu sene özellikle ünlüler arasında çok populer.2015_sac_renk_1 2015_sac_renk_2 2015_sac_renk_3 2015_sac_renk_4

2015_sac_renk_5 2015_sac_renk_6
2015_sac_renk_7diğimi

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et