implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Platin Sarı Saç Renkleri

Pilatin saç rengi uygulaması çok zor, bakılması çok zor bir saç rengidir. Ayrıca her yüz tipine gitmez. Yüzünüz ne kadar beyazsa sizi o kadar soluk gösterir. Ayrıca koyu tenli iseniz bu sefer de hem yaşlı hem de ters bir ton olduğundan gülünç görünebilirsiniz. Yaş aralığı olarak da 25-35 arası bayanlara daha uygun olduğunu düşünüyorum. İşte 2015 yılı en trend, en popüler sevilen platin saç renkleri.ash-blode-59 ash-blode-85 ash-blode-88 ash-blode-104

ash-blode-10093 ash-blode-10094
platin_sari-1platin_sari-5platin_sari-6platin_sari-7platin_sari-10platin_sari-12
platin_sari-14 ash-blode-10132

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et