implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Mango Palto Modelleri

Mango’nun 2014/2015 Sonbahar Kış koleksiyonunda yer alan Palto-Parka ve Manto Modellerini sizler için derledik. Ocağın son günlerinde %50’ye varan indirimler yapan mango‘nun bu palto modelleri  290 tl’den 140 tl’ye kadar düşmüş.  65 tl’ye palto- Manto bulmanız mümkün. Bence güzel modeller uygun fiyatlara satışta kaçırmamanızı öneririm. Bunları Türkiye Mango Mağazalarında satın alabilirsiniz. Ya da İnternette resmi sitesinden de satın alabilirsiniz. mango-m-1 mango-m-2 mango-m-3 mango-m-4

mango-m-5 mango-m-6
mango-m-7 mango-m-8 mango-m-9 mango-m-10 mango-m-11 mango-m-12
mango-m-13 mango-m-14 mango-m-15

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et