implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Karamel Saç Renkleri

Karamel nasıl bir renk ?

Karamel bildiğiniz gibi şeker’in eritilmesi ile oluşur. Aldığı renk ise kahverengi, sarı, bakır ve n baskında turuncu renklerinin karışımını görürsünüz. Eğer sizde şekeri eritip (yakmamaya özen gösterin 🙂 ) oluşan renk değişimlerini incelerseniz açıktan koyuya doğru sonunda da koyu kahve ve bakırımsı bir renk aldığını görürsünüz. Bu nedenle pek çok renk tonunu karamel renk olarak tanımlayabiliriz.

Sizler için farklı renk tonlarında en güzel karamel saç renklerini derledim. Bu saç renklerinin nasıl elde edileceğini ve saç boya numaralarını öğrenmek isterseniz yorum olarak bana sorabilirsiniz.ash-blode-10112 ash-blode-10129 caramel-4 caramel-6

caramel-7 caramel-19
caramel-22 caramel-24 caramel-53 caramel-74 caramel-82 caramel-85
caramel-376 caramel-432 caramel-466 caramel-480 caramel-529 caramel-534 caramel-593 caramel-600 caramel-601

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et