implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçı modellerinde her sene farklı tarzlar trend oluyor, Çoğunlukla kır düğünlerinde daha sade saç örgülü, gelin taçları yada saç aksesuarları ile renklendirilen saç stilleri uygulanırken salon düğünlerinde topuz saçlar tercih ediliyor. Sizler için Dünyanın farklı saç salonlarından en tanınan kuaförlerin gelin saçı modellerini derledim. Hepsi 2015 yılına ait çalışmalar. Umarım içlerinden beğendiğiniz modeller vardır.
bridal-hair-1 bridal-hair-2 bridal-hair-3 bridal-hair-4

bridal-hair-5 bridal-hair-6
bridal-hair-7 bridal-hair-8 bridal-hair-9 bridal-hair-10 bridal-hair-11 bridal-hair-12
bridal-hair-13 bridal-hair-14 bridal-hair-15 weddinghair-1 wedding-hair-1 weddinghair-2 wedding-hair-2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et