implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Gelin Başı Modelleri

2015 yılı düğün sezonunda en seçkin dünyanın farklı kuaförlerinin gelin başı saç tasarımlarını sizler için derledim. Doğal görünümlü sok fazla sprey sıkılmayan ışıl ışıl parlayan gür saçlar daha çok populer bunu belirtelim. Ayrıca saçlarınıza sim sakın ola döktürmeyin. Artık o kadar demode oldu ki bu sizin için güzellikten çok bir iticilik katabilir. işte saç örgülerinden, topuzlara farklı gelin saçları. wedding-hair-3 weddinghair-4 wedding-hair-4 weddinghair-5

wedding-hair-5 weddinghair-6
wedding-hair-6 weddinghair-7 wedding-hair-7 weddinghair-8 weddinghair-9 weddinghair-10
weddinghair-11 weddinghair-12 weddinghair-13 weddinghair-14 weddinghair-15 weddinghair-16

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et