implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Diz Üstü Çizmeler

Sizlere dünyanın en iyi ayakkabı markalarından 2015 diz üstü çizme modellerini derledim. Soğuk bahar aylarında da sıklıkla tercih edilen bu ürünler dikkatleri üzerine toplamanıza neden olabilir. Eğer uzun boylu ve zayıfsanız sizi daha baskın ve idaalı göstereceğine emin olabilirsiniz. Genellikle tüm markalar %100 Gerçek deri, nubuk ve suet deri kullanır. Diz üstü çizmelerin bazıları ise yürüyüşünüz zorlaştırabilir o nedenle satın alırken buna özellikle dikkat etmenizi öneririm. Fiyatları ise diğer ürünlere göre daha pahalıdır ve her marka genellikle sınırlı sayıda diz üstü çizme üretir. 200 tl ile 600 tl arasında değişen fiyatlara bu çizmeleri satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli yorum yaparsak sorabilirsiniz.corap-cizme54 corap-cizme55 corap-cizme56 corap-cizme58

corap-cizme59 corap-cizme61
corap-cizme62 corap-cizme64 corap-cizme67 corap-cizme69 corap-cizme70 corap-cizme71
corap-cizme74 corap-cizme75 corap-cizme77

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et