Tüm Saç Renkleri

2015 ADL Adil Işık Mezuniyet Elbiseleri

2015 Mezuniyet törenleri çok yaklaştı. Lise, üniversite, ortaöğretim hangi yaş aralığında olursanız olun burada size göre mutlaka mezuniyet balosu elbiseleri bulabilirsiniz. 2015 ADL Adil Işık markasının Night Zoom ve Parti-balo-Mezuniyet konspeti ile çıkardığı elbiseleri sizler için seçtik. Bu elbiselerin tamamını Türkiye ADL mağazalarından satın alabilirsiniz. Üstünüzde denemenizi tavsiye ederim. Eğer internetten satın almak isterseniz de adl.com.tr fiyatları 250 tl ile 700 tl arasında değişiyor.
adl_night_67 adl_night_63 adl_night_61 adl_night_59

adl_night_57 adl_night_53
adl_night_51 adl_night_50 adl_night_52 adl_night_45 adl_night_44 adl_night_38
adl_night_37 adl_night_36 adl_night_34

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et