Tüm Saç Renkleri

Saç Rengi değiştirmek için Açıcı Kullanmak

sac_acici


Açıcı ile boyayı karıştırmak;
 
Açıcı sadece bazı boyalar için geçerlidir.. Açıcılar genellikle boya kutusu ile birlikte gelir ve talimatları okumanız yeterlidir. Eğer açıcı yoksa internetten satın alabilirsiniz. Büyük marketlerde de bulunuyor artık.
Eğer saçınız koyu ise ve gölge, balyaj, krepe yağtırarak saç renginizi açtırmak istiyoranız % 10 açıcı kullanabilirsiniz. Bunu bir veya iki ton açığını istiyorsanız % 20 kullanın. Eğer 5 ton açığını yakalamak istiyorsanız % 30 kullanın. 40 ve% 50 gibi oranlarda açıcı kullanmaktan kaçının, profesyonel kuaförlerin kullanabileceği bu renkleri siz uygularsanız saçınızı yakar ve dökülmesine neden olursunuz daha sonra saçlarınızın eski sağlığına kavuşması için hem tamamen saçlarınızı kestirmeniz gerekir hemde uzun bir süre sçlarınızı boyamadan, hiç bir kimyasal madde kullanmadan kendi canlılığını tekrar kazanmasını sağlamanız gerekir.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5669 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara