Tüm Saç Renkleri

15 Yaşındayım Kalçalarım Çok Geniş

7223-1_n

Değerli uzman 15 yaşına yeni girdim. Yaşım çok küçük 11 yaşında ergenlik dönemine girdim ve son 2 senedir fazla yemek yemekten dolayı ciddi kilo aldım. Sıkıntılı olduğum için yemek yiyorum ve kendime engel olamıyorum. Yüzüm ince, kollarım bacaklarım biraz kilolu, göbeğimde çok fazla yok ama kalçam çok geniş bu durumdan çok rahatsuz oluyorum çünkü dışarı çıktığımda sanki herkes bana bakıyormuş gibi geliyor. ileride daha büyük sorun olacağını biliyorum ne yapmalıyım?

 

Kurabiye Fincan

Cevap :

Merhaba, öncelikle ailenizde  annenizde yada baba tarafınızda bu şekilde bir fiziksel biçim sorunu olup olmadığını araştırdınız mı?

Bu fiziksel özellikler genellikle kalıtsaldır ve bunu tetikleyen unsurlar ortaya çıktığında bu görüntü ile karşılaşmak doğal olabilir.
Fiziksel özellikler hayatımızın tüm alanında bizi mutlu ve huzurlu hissetmek için çok önemlidir. O nedenle bunu gidermek kendini güzel ve mutlu hissetmeni sağlayacaktır.  Öncelikle kilo vermelisin, vücutta en son eriyen bölgeler,göbek ve kalçadır.

Mutlaka zayıflamalısın ama aşağıda vereceğim linkleri de ziyaret et çok faydalı olacak sana.

Kalça Eritme ve Sıkılaştırma Hareketleri

Kalça Eritme Hareketleri 

Geniş kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli

Geniş Kalçalı bayanlar ne giymeli

Geniş Kalçaları Eriten Karışım 

Yorulmadan sıkı kalçalara sahip olun!

Sıkı Kalçalar İçin 13 Bardak Su İçin

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5660 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara