Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Kalça Eritme ve Sıkılaştırma Hareketleri

Seksi ve sıkı kalçalara sahip olmayı kim istemez? Peki kaçımız gerekli özeni gösteriyoruz? Yediklerimiz kadar hareketlerimiz de vücudumuzun şekillenmesi açısından çok önemli. Hepimizin spor salonlarına gidecek imkanı da maalesef yok. O yüzden bu yazımızda evde yapabileceğiniz ve kalçalarınızı şekillendirip sıkılaştıracak egzersiz hareketlerini paylaşıyoruz. Her sabah bu hareketleri düzenli olarak yaparsanız bir hafta 10 gün içinde kalçalarınızdaki değişimi sizler de fark edeceksiniz. 🙂 Ancak önemli olan disiplinli olmak. Bu egzersizle beraber hayatınızdan katkılı yiyecekleri çıkarmanız da gerekir.

 

Kurabiye Fincan

13075027ad6

30428849nt6 67148916ai2 93611242ni4 ads basen-bölgesini-eriten-hareketler-resimli-anlatım
basen-bölgesini-eriten-hareketler-resimli-anlatım-2 basen-eriten-hareketler-resimli-anlatım basen-eritme-egzersizleri-resimli-anlatım basen-inceltici-hareketler-resimli-anlatım evde-basen-eritme-hareketleri-resimli-anlatım evde-basen-eritme-hareketleri-resimli-anlatım-2
jh k ö ö1 ömnön

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 996 yazı
gulsah
gulsah
İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.
Yorumlar (1 Yorum)
Pingback: 15 Yaşındayım Kalçalarım Çok Geniş › Bakımlı Kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara