implant
Tüm Saç Renkleri

2014 ADL Adil Işık Mezuniyet Elbise Modelleri

Adil Işık ADL markasını yakından takip edenler bilir daha önceki senelerde night zoom Adı altında özel mezuniyet elbisesi tasarlanırdı. Örneğin 20132012  ama bu sene bu şekilde özel bir koleksiyon çıkarmamışlar. Ancak biz Gece elbisesi modellerinden derlediğimiz ve mezuniyet balosunda giyebileceğiniz 2014 koleksiyonundan elbiseleri sizlere sunuyoruz. Bu elbiselerin ortalama fiyatları 200 tl. Satın almak için resmi web sitesini tıklayınız.
adl_gece_2 adl_gece_3 adl_gece_6 adl_gece_7


adl_gece_12 adl_gece_13
adl_gece_15 adl_gece_18 adl_gece_21 adl_gece_22 adl_gece_26 adl_gece_27
adl_gece_30

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et