implant
Tüm Saç Renkleri

2013 Sivri Burun Ayakkabı Modelleri ♥

Sivri burun ayakkabılar tekrar gündeme oturmayı başardı. Sezonun en trend ayakkabı çeşidi kesinlikle sivri burun (stiletto) ayakkabılar oluyor. Özellikle sokak modasında çok fazla kullanılan bu ayakkabı çeşidi şık bir yemeğe veya davete giderken tereddüt etmeden kombinimizi tamamlayabileceğimiz ayakkabılar oluyor.

SivriBurunAyakkabı SivriBurunAyakkabı1 SivriBurunAyakkabı2 SivriBurunAyakkabı3

SivriBurunAyakkabı4 SivriBurunAyakkabı5
SivriBurunAyakkabı6 SivriBurunAyakkabı7 SivriBurunAyakkabı8 SivriBurunAyakkabı9 SivriBurunAyakkabı10  SivriBurunAyakkabı12
SivriBurunAyakkabı13 SivriBurunAyakkabı14  SivriBurunAyakkabı16 SivriBurunAyakkabı17 SivriBurunAyakkabı18 SivriBurunAyakkabı19 SivriBurunAyakkabı20 SivriBurunAyakkabı21 SivriBurunAyakkabı22 SivriBurunAyakkabı23 SivriBurunAyakkabı24 SivriBurunAyakkabı25 SivriBurunAyakkabı26 SivriBurunAyakkabı27 SivriBurunAyakkabı28 SivriBurunAyakkabı29 SivriBurunAyakkabı30 SivriBurunAyakkabı31 SivriBurunAyakkabı32

implant

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et