Tüm Saç Renkleri

Kısa Sarı Saç Kesimleri ♥

Sevdiklerinizle Paylaşın

2013 en trend saç modelleri arasında kısa sarı saç modelleri yer alıyor. Tabi ki çok beyaz olamayan saç rengi moda. Birçok ümlünün vazgeçemediği bir renk Ayrıca sarı saçlar kumral tenli bayanlara, açık ve beyaz tenli bayanlara yakışır. Ünlülerden örnek alacak olursak: Victoria Becham, Jessica Alba gibi ünlüler kullanıyor ve onlara çok yakışıyor.

KısaSarıSaç

KısaSarıSaç (1) KısaSarıSaç (2) KısaSarıSaç (3) KısaSarıSaç (4) KısaSarıSaç (5) KısaSarıSaç (6) KısaSarıSaç (7) KısaSarıSaç (8) KısaSarıSaç (9) KısaSarıSaç (10) KısaSarıSaç (11) KısaSarıSaç (12) KısaSarıSaç (13) KısaSarıSaç (14) KısaSarıSaç (15) 63rd Annual Primetime Emmy Awards - Arrivals KısaSarıSaç (17) KısaSarıSaç (18) KısaSarıSaç (19) KısaSarıSaç (20) KısaSarıSaç (21) KısaSarıSaç (22) KısaSarıSaç (23) KısaSarıSaç (24) KısaSarıSaç (25) KısaSarıSaç (26) KısaSarıSaç (27) KısaSarıSaç (28) KısaSarıSaç (29)

Igball Gashi

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.
Igball Gashi
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir