Tüm Saç Renkleri

Yeşil Uzun Elbise Modelleri ♥

Bu sezonun en trend renklerinden biri de yeşil rengi. Özellikle uzun gece elbiselerinde çok şık ve göz alıcı duruyor. Kırmızı halılarda da gördüğümüz üzere ünlüler seçimlerini her zaman zümrüt yeşili uzun elbiselerden yana kullanıyorlar. Özellikle Angelina Jolie’nin özel davetlerde giydiği elbiselerin çoğu zümrüt yeşili renginde.

UzunYeşilElbiseModelleri

UzunYeşilElbiseModelleri (1) UzunYeşilElbiseModelleri (2) UzunYeşilElbiseModelleri (3) UzunYeşilElbiseModelleri (4) UzunYeşilElbiseModelleri (5)
UzunYeşilElbiseModelleri (6) UzunYeşilElbiseModelleri (7) UzunYeşilElbiseModelleri (8) UzunYeşilElbiseModelleri (9) UzunYeşilElbiseModelleri (10) UzunYeşilElbiseModelleri (11)
UzunYeşilElbiseModelleri (12) UzunYeşilElbiseModelleri (13) UzunYeşilElbiseModelleri (14) UzunYeşilElbiseModelleri (15) UzunYeşilElbiseModelleri (16) UzunYeşilElbiseModelleri (17) UzunYeşilElbiseModelleri (18) UzunYeşilElbiseModelleri (19) UzunYeşilElbiseModelleri (20) UzunYeşilElbiseModelleri (21) UzunYeşilElbiseModelleri (22) UzunYeşilElbiseModelleri (23) UzunYeşilElbiseModelleri (24) UzunYeşilElbiseModelleri (25) UzunYeşilElbiseModelleri (26) UzunYeşilElbiseModelleri (27) UzunYeşilElbiseModelleri (28) UzunYeşilElbiseModelleri (29) UzunYeşilElbiseModelleri (30)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 226 yazı
Igball Gashi
Igball Gashi
Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara