Yeşil Uzun Elbise Modelleri ♥

zamedya

Bu sezonun en trend renklerinden biri de yeşil rengi. Özellikle uzun gece elbiselerinde çok şık ve göz alıcı duruyor. Kırmızı halılarda da gördüğümüz üzere ünlüler seçimlerini her zaman zümrüt yeşili uzun elbiselerden yana kullanıyorlar. Özellikle Angelina Jolie’nin özel davetlerde giydiği elbiselerin çoğu zümrüt yeşili renginde.

UzunYeşilElbiseModelleri

UzunYeşilElbiseModelleri (1) UzunYeşilElbiseModelleri (2) UzunYeşilElbiseModelleri (3) UzunYeşilElbiseModelleri (4) UzunYeşilElbiseModelleri (5) UzunYeşilElbiseModelleri (6) UzunYeşilElbiseModelleri (7) UzunYeşilElbiseModelleri (8) UzunYeşilElbiseModelleri (9) UzunYeşilElbiseModelleri (10) UzunYeşilElbiseModelleri (11) UzunYeşilElbiseModelleri (12) UzunYeşilElbiseModelleri (13) UzunYeşilElbiseModelleri (14) UzunYeşilElbiseModelleri (15) UzunYeşilElbiseModelleri (16) UzunYeşilElbiseModelleri (17) UzunYeşilElbiseModelleri (18) UzunYeşilElbiseModelleri (19) UzunYeşilElbiseModelleri (20) UzunYeşilElbiseModelleri (21) UzunYeşilElbiseModelleri (22) UzunYeşilElbiseModelleri (23) UzunYeşilElbiseModelleri (24) UzunYeşilElbiseModelleri (25) UzunYeşilElbiseModelleri (26) UzunYeşilElbiseModelleri (27) UzunYeşilElbiseModelleri (28) UzunYeşilElbiseModelleri (29) UzunYeşilElbiseModelleri (30)

Köpek Dünyası
Yazar Hakkında
Toplam 226 yazı
Igball Gashi
Igball Gashi
Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Haute Couture Nedir?
2020 İlkbahar Modası
2020 Kış Modası
2020 Renkleri nasıl olacak? İşte Kıyafet Modası

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara