Tüm Saç Renkleri

Krepe balyaj nedir ve nasıl yapılır?

Sevdiklerinizle Paylaşın

Baharın vimages

e yazın gelmesi ile birlikte saçlarınıza ışıltı katmak istiyorsanız krepe balyaj yaptırmayı düşünebilirsiniz. Normal balyaj saçın tümüne uygulanırken krepe balyaj ise saçın sadece bir kısmına uygulanır. Örneğin saçınızı sağa doğru ayırıyorsanız ve yine ön sağ tarafta dalgalarınız varsa sadece buraya krepe balyaj uygulatarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ten ve saç renklerinizden çok fazla uzaklaşmamaktır. Ancak esmerseniz ve kumral saç rengine sahipseniz, açık karamel rengi krepe sizde hoş duracaktır. Bu balyajı yaptırmadan önce mutlaka kuaförünüze danışın.

Öncesinde evde balyaj yapan hanımlar krepe balyajı da kolaylıkla yapacaktır. Daha önce kendi kendine balyaj yapmamış hanımlar ise saçlarını ince uçlu bir tarakla ayırarak, istediği bölgeyi, istediği yoğunlukta boyayabilir. İşte bu kadar basit! 🙂

 

 

gulsah

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.
gulsah

Latest posts by gulsah (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir