Tüm Saç Renkleri

İlkbahar – Yaz Gelinlik Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Yaz gelinlik modellerinde adeta çiçekler açmış. İlkbahar – yaz dönemine girdiğimiz şu dönemde gelin adaylarının heyecanları bütün moda evleri sarmış durumda. Bu yılın gelinlik trendlerinde dantellerin ağırlıkta olduğunu daha önce defalarca söylemiştik. İlkbahar – yaz gelinlik modellerin de de çiçek deseni ağırlıkta olan dantel gelinlik modelleri var. Birbirinden güzel bu gelinlik modelleri için galerimize bir göz atın!

Not: Bu gelinlik modellerini ülkemizde Justin Alexander mağazalarında bulabilirsiniz 🙂

ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri

ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri1 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri2 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri3 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri4 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri5 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri6 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri7 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri8 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri9 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri10 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri11 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri12 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri13 ilkbahar-yaz-gelinlik-modelleri14

Sule

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir