Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Sivilcelere Aspirin Maskesiyle Kesin Çözüm

aspirinicadi


Aspirin maskesi aslında eskiden beri var olan, derinlemesine temizleyici ve yüzü sivilcelerden arındırıcı bir maskedir. İçerdiği salisik asit yüzümüzde peeling etkisi gösterir ve ölü hücrelerimizden kurtulmamızı sağlar. Bunun yanında kırışıklıkları önleme ve yüzdeki renk farklılıklarını düzeltip eşitleme etkisi de aspirin maskesinin mucizelerinden sadece birkaçıdır. Siz de yüzünüzdeki sivilcelerden, lekelerden veya çeşitli cilt sorunlarından muzdaripseniz, hiç vakit kaybetmeden mutlaka bu maskeyi denemenizi öneririm. Bu basit maske için gereken tek şey 3 aspirin, bal ve su. Aspirini toz veya tablet halinde eczanelerden temin edebilirsiniz.Aşağıda adım adım maskenin yapılışını görebilirsiniz.
Tablet veya toz halindeki aspirinlerinizi bir kaba koyarak üzerlerine aspirininiz toz ise 1 yemek kaşığı, tablet ise 2 yemek kaşığı su ekleyin ve parmağınızla ezerek karıştırın. Daha sonra üzerine biraz bal ekleyin, parmağınızla son bir kez karıştırıp yüzünüze oval hareketlerle peeling yaparmışçasına uygulayın. Yüzünüz kızarıklıklarından, sivilce ve lekelerinden, ölü hücrelerinden arınarak yumuşacık olacak 🙂 Belirgin sonuçlar için düzenli olarak haftada 1 veya 2 kere uygulamanız yeterli.

1

Köpek Dünyası

2

3

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 23 yazı
Nursu
Nursu
Nursu, özellikle abiye elbiseler ve parti elbiselerini sürekli takip etmeyi seviyor. Türkiye'deki ve dünyadaki tüm moda markalarının koleksiyonlarını takip ederken güncel modelleri de bizimle paylaşıyor.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Andorex Gargara Nedir?
Novalgin Nedir?
Aknefloks Nedir? Kullananlar ve Sivilce İzleri
Note BB Krem ’01 Light’

Yorumlar (2 yorum)
büşra
büşra Cevapla
- 18:31

denicem 🙂 inşallah iyi sonuçlar elde ederim . sivilceleri takıntı yapmıyorum gerçi fazlada yok ama hepsi geçsin istiyorum

    admin
    admin Cevapla
    - 16:42

    Umarım Yararlı Olur büşra hanım. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara