Tüm Saç Renkleri

Pembe Pantolon Kombinleri ♥

Renkli pantolon trendi devam ettiği gibi, pembe pantolon trendi de devam ediyor. Bayanların temsilicisi olan pembe renginin modasının asla geçmeyeceğini biliyoruz zaten. Bu yüzden de pembe pantolon kombinlerine göz atmaya karar verdim. Genel olarak pembe skinny jean’ler beyaz salaş bir T-Shirt ile kombinleniyor. Ama zıt renkler kullanmayı sevenler de var… 🙂

PembePantolonKombinleri PembePantolonKombinleri (1) PembePantolonKombinleri (2) PembePantolonKombinleri (3)

PembePantolonKombinleri (4) PembePantolonKombinleri (5)
PembePantolonKombinleri (6) PembePantolonKombinleri (7) PembePantolonKombinleri (8) PembePantolonKombinleri (9) PembePantolonKombinleri (10) PembePantolonKombinleri (11)
PembePantolonKombinleri (12) PembePantolonKombinleri (13) PembePantolonKombinleri (14) PembePantolonKombinleri (15) PembePantolonKombinleri (16) PembePantolonKombinleri (17) PembePantolonKombinleri (18) PembePantolonKombinleri (19) PembePantolonKombinleri (20) PembePantolonKombinleri (21) PembePantolonKombinleri (22) Victoria Beckham Arriving At Heathrow Airport (USA AND OZ ONLY)

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et