implant
Tüm Saç Renkleri

2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri

Kısa saçlardan hoşlanan bayanlar bu yıl dalgalı modeller ile tanışmalısınız. 2013 kısa saç modelleri dalgalar ile ahenkleniyor. Bu yılın en büyük saç trendlerinden birisi de hacimli saçlar. Hacimli görünüm dalgalar ile mükemmel bir şekilde verilebilir. En güzel dalgalı kısa saç kesimlerini ve modellerini incelemek için galerimizdeki resimleri inceleyebilirsiniz.

 

2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri1 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri2 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri3

2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri4

2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri5 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri6 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri7 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri8 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri9 2013 Kısa Dalgalı Saç Kesimi ve Modelleri10

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et