Tüm Saç Renkleri

2013 Kadın Smokin Modelleri ♥

Son Güncellemeler

2013 Yaz modasının trend parçalarında biri de kesinlikle Smokin olacak. Tabi ki ben damatların giydiği smokinlerden bahsetmiyorum. Bayanlara özel olan tasrımlardan söz ediyorum. Gördüğümüz üzere smokin kullanan bayanların sayısı her geçen gün daha fazla artıyor. Ünlülerin defilelerinde de gördüğümüz gibi smokinler moda. Ayrıca resimlerde gördüğümüz gibi her tasarımcının farklı kesimlerde smokin tasarımları var. Bazı tasarımcılar sıradan smokin tasarlarken bazılar asimetrik kesimlerle smokinlerde farlı bir tarz yakalamayı tercih ediyor.

Smokin

Smokin1

Smokin2

Smokin3

Smokin4

Smokin4

Smokin5

Smokin6

Smokin7

Smokin8

Smokin9

Smokin10

Yazar

Igball Gashi

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et