implant
Tüm Saç Renkleri

2013 Deri Yelek Modelleri ♥

Her sezon Sonbahar-Kış aylarında öne çıkan parçalar arasında deriler yer alıyor. Tabi ki deri pantolonlar ve ceketler çok moda fakat bu yıl diğer sezonlara nazaran deri yelekler daha fazla öne çıkıyor.

DeriYelekModelleri (1)DeriYelekModelleri (1)DeriYelekModelleri (2)DeriYelekModelleri (2)

DeriYelekModelleri (3)DeriYelekModelleri (4)
DeriYelekModelleri (5)DeriYelekModelleri (6)DeriYelekModelleri (7)DeriYelekModelleri (8)DeriYelekModelleri (9)DeriYelekModelleri (10)
DeriYelekModelleri (11)DeriYelekModelleri (12)DeriYelekModelleri (13)DeriYelekModelleri (14)DeriYelekModelleri (15)DeriYelekModelleri (16)DeriYelekModelleri (17)DeriYelekModelleri (18)DeriYelekModelleri (19)DeriYelekModelleri (20)DeriYelekModelleri (21)DeriYelekModelleri (22)DeriYelekModelleri (23)DeriYelekModelleri (24)DeriYelekModelleri (25)DeriYelekModelleri (26)DeriYelekModelleri (27)DeriYelekModelleri (28)

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et