Tüm Saç Renkleri

Küllü Balköpüğü Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

Bal köpüğü saç rengine küllü sarı karıştırılarak elde edilen bu saç rengi balköpüğünün turuncu etkisini azaltarak küllü sarının da soluk görünümünü ortadan kaldıran bir saç rengi.Orta açıklıkta renkleri tercih edenler ve trend bir görünüm isteyenler için bu saç rengi kesinlikle ideal.Balköpüğü saç renginin küllü tonu olarak da adlandırılan bu saç rengi fazla esmer değilseniz tüm bayanlara önerebileceğim bir renk.

sac3

sac2 sac1 14988611231075625_gpuvSFyJ_c sac6 sac4

Naz Kaya

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Naz Kaya
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

72 thoughts on “Küllü Balköpüğü Saç Rengi

 1. Ten rengim esmere yakın buğday ten mi diyorlar bilemiyorum hangi renk yakışır bana yardımcı olurmusunuz

  1. Merhaba, dipler koyu kahve 3 cm kadar dipleri bıraktıktan sonra balyak yapmalısın fotoğraf çok net değil ama karamel saç ile birlikte 8.3 dore sarı iyice karıştırılmış. Arada 7.1 Küllü açık kumral da karıştırılmış.

 2. Merhaba Naz hanım, ben pilatin olan saçlarımı bal köpüğü yapmaya karar verdim ve loreal 7.3 bal köpüğü ile koleston 9.3 altın sarısı az olacak şekilde karısım yapıp saçlarıma uyguladım ve muhtemelen alt pilatin oldugu için renk küllü sarı cıktı bunu bal köpüğüne nasıl çevirebilirim şimdi? yine aynı boya karısımları ilemi yoksa daha farklımı bilgi verirseniz çok memnun olacağım.

  Kolay gelsin

  1. Merhaba Pınar evet altı platin ise o şekilde çıkması doğalç Küllü rengini de platinden alıyor. Grilik var sonuçta. Tekrar dore renklere yani bahsettiğiniz renklere boyamalsınız. 7/3’ü daha az kullanın ama.

  2. Merhabalar.Ben saclarimda acma islemi yaptirdim. Sari renkte acildinsaclarm.Daha sonra kullu acik kahveye boyandi.Simdi o saclarimi Acik kullu kumrala boyamak istiyorum.ama yesillik falan olsun istemiyorum. Hangi karisimlari elde etmemi tafsiye edersiniz?

   1. Merhaba Aygun hanım konuyu yanlış yere yazmışsınız. Küllü Kumral tonlarında en başarılı saç boyası igora royal’dır. %10, 0.22 İgora royal + %90 8.1 yada 8.2 saç boyalarını karıştırıp açık küllü kumral elde edebilirsiniz.

 3. saçlarınızın koyu bal köpüğü olduğunu var sayıryorum o zaman saçlarınızda dorelik vardır. Saçlarınızı 5 tonlarında açık çikolata kahverengiye boyarsanız boyanın içine de Altın sarısı bir saç boyası 1/4 oranında(8.3,9.3 olabilir) karıştırırsanız bu saç rengini yakalayabilirsiniz.

 4. merhabalar şaçlarım dore bundan kurtulmak istiyorum dip rngim küllü olsun istiyorum nasıl yapabilirim ?

 5. iyi geceler 7.1 küllü kumraldan bal köpüğü rengine dönüs yapmak istiyorum hangi numaradan boyayı almam lazım teşekkür ederim…

 6. merhaba benim saçlarımın tümü maviydi daha sonra kuaför saçımı kızıl kahveye dönüştürmek için açıcı vurdu kızıl kahveye yaklaşık 6 ay önce boyattım 6 aydır saçlarımı boyatmıyorum kızıl kahve aka aka küllü sarı ya da küllü bal köpüğü rengine dönüştü 2.fotoğraftaki gibi bir renk elde etmem için hangi boyaları karıştırmam gerek?

 7. Merhaba 7 koyu küllü sarı ile 9 bal köpüğü rengi karışımı nasıl bir renk olur saçlarım orta kumral

 8. Merhaba saçlarım küllü kumral boya alttaki saçım ise bal köpüğü idi tekrar aynı renge nasıl dönebilirim bL köpüğü ne su an koyu küllü Bi renkte ölü caNsız ışıltısız yardım lütfen dipleri kahvemsi kumral uçlar küllü kumral

 9. Merhaba benim saçlarım bal köpüğü rengi idi ama küllü kumral a boyadım şimdi mat küllü kumral kahve aradı Bi renk oldu ama hiç beğenmedim çok soluk ve yaşlı gösterdi tekrar saçıma bal köpüğü parlaklığını nasıl verebilirim turunculuk kızıllık olmadan lütfen yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir