Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Solgun sudaklar ve solgun yüz için ruj seçimi

Soru: Dudaklarım çok solgun görünüyor sebebi ne olabilir ? Daha önce daha canlı ve kırmızı idi gittikçe solgunlaşıyor nedeni ne olabilir:

 

 

RENKTEN YOKSUN DUDAKLAR İÇİN

 

Ne kadar genç ya da ne kadar yaşlı olduğunuzun önemi yok; dudaklarınıza sürekli ruj sürmek, dudaklarınızın sahip olduğu tabii rengin yok olmasına sebebiyet verir. Ruju fırçanıza sürdükten sonra fırçayı dudaklarınıza sürün ve parmaklarınız yardımı ile yayın. Bu yöntemi kullanarak dudaklarınızda canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

Soru: Yüzüm solgun görünüyor yüzümün daha canlı renkte görünmesi için nasıl bir makyaj yapmam gerekli dudaklarıma hangi renkte ruj süremeliyim ?

 

SOLGUN BİR YÜZ İÇİN

 

Canlı renklerde rujlar kullanmak solgun haldeki yüzünüze renk katarak görüntünüzün aydınlanmasını sağlayabilir. Kırmızı veya kiremit renklerinde bir ruj kullanmak, yorgun olduğunuzu hissettiğiniz anlar için ruj renginizde yapabileceğiniz en iyi seçimler olabilir.

Yazar Hakkında
Toplam 5639 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tonik Nedir? Ne İşe Yarar? Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?
Cilt Tipine Göre Fondöten Seçimi
Holografik Makyaj Nedir? Nasıl Yapılır?
Neon Makyaj Nedir? Nasıl Uygulanır ve Makyaj Malzemeleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara